4079 Färglitografi
Okänd konstnär, 5/150, bladets mått: 73x61
Såld: 450 kr
Såldes den 29 oktober 2012 -
7130 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 13 augusti 2012 -
5322 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 augusti 2012
5372 Färglitografi
okänd konstnär, Finland 8/60 sign. 74 mm: 56x51
Såld: 200 kr
Såldes den 30 juli 2012 -
4188 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 7 maj 2012 -
2247 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 23 april 2012
8417 Färglitografi
okänd konstnär, signerad, 100/275, 53x73, oramad
Såld: 350 kr
Såldes den 9 april 2012 -
7629 Färglitografi
okänd konstnär, bryggan, signerad, 230/230, 30x41
Såld: 400 kr
Såldes den 2 april 2012